Zákaznická podpora:+420 724 769 532info@rukatech.cz

O nás

Kdo jsme?

Firma RUKATECH, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem alternativních vzduchových filtrů a příslušenství pro rekuperační jednotky a vzduchotechniku.
Nabízíme uživatelům vzduchotechnických jednotek kvalitní, výkonné a cenově dostupné produkty, které jim zajistí čisté a zdravé vnitřní klima jejich domu či bytu. Snažíme se neustále rozšiřovat a inovovat náš sortiment produktům, které jsou ověřeny v praxi, fungují a stávají se tak nedílnou součástí vzduchotechnických systému v domácnostech. I přesto, že nejsme autorizovaným prodejcem výrobců vzduchotechnických systémů, dosahují naše alternativní produkty v mnoha případech podstatně lepší kvality zpracování a filtračního výkonu než originální náhradní díly.

Proč nakupovat u nás?

 • Kvalita je u nás na prvním místě
  Pro výrobu filtrů používáme pouze certifikovaná filtrační média MiniPleat, které mají několikanásobnou filtrační plochu, nízkou tlakovou ztrátu a výrazně delší životnost než skládané filtry Z-Line. Všechny materiály k jejich výrobě prochází vývojem v Německu, kde jsou i vyráběny. Díky tomu je zaručena velmi vysoká kvalita filtru a také vynikající filtrační vlastnosti.


 • Sleva 10% na nákup nad 6000 Kč / 250 EUR vč. DPH
  Jste zvyklí nakupovat do zásoby? Pak šetříte i náš čas a odměníme vás slevou 10 % na celý nákup. 


 • Filtry s kartonovými rámy u nás nehledejte
  Robustní rám je základem každého filtru. Proto mají všechny naše filtry plastové nebo syntetické rámy, které jsou odolné nejen vůči mechanickému poškození a také vůči vlhkosti vzduchu.


 • Výběr z více filtračních tříd
  U většiny panelových filtrů nabízíme výběr z více filtračních tříd. Zákazník má tak na výběr, který vzduchový filtr je pro něj ten nejlepší.

 • Odborné poradenství a otevřená komunikace
  Nejste si jisti, jaký filtr zvolit nebo potřebujete pouze poradit? Není vám něco jasné? Ozvěte se nám a rádi vám poskytne odborné poradenství. Pokud nás zrovna nezastihnete na telefonu, můžete si být jisti, že v krátké době zavoláme zpět.


 • Rychlost
  Dnešní doba je velice pružná, proto i my se snažíme reagovat na potřeby zákazníka rychle. Vaše emaily a dotazy řešíme běžně do několika hodin, objednávky se snažíme zpracovávat a odesílat v závislosti na aktuálním vytížení, standardně během 1-2 pracovních dnů. Zastihnete nás i o víkendu.   

 • Individuální výroba
  Nenašli jste filtr do vaši jednotce v naší nabídce nebo potřebujete filtry pro průmyslovou filtraci? Kontaktujte nás a pokusíme se najít řešení i pro vás.

 
Přesvědčte se sami

S výběrem vzduchových filtrů a dalšího příslušenství u nás nemůžete šlápnout vedle. Vždy se budeme snažit nabídnout to nejlepší pro vaši rekuperaci a naplnit tak vaše očekávání. Vyzkoušejte produkty RUKATECH SafeLuft a posuňte svůj vzduchotechnický systém na vyšší úroveň.

Vše ohledně naší firmy a eshopu s vámi rád vyřeší:

Ing. Martin Růčka
jednatel
+420 724 769 532 | martin.rucka@rukatech.cz