Zákaznická podpora:+420 724 769 532info@rukatech.cz

Doprava a platba

Naším spolehlivým a prověřeným partnerem pro dopravu zásilek po České republice a na Slovensko je společnost PPL, DPD či DHL. Pro menší balíky dále nabízíme zasílání na výdejní místa Zásilkovy (ČR) a Packety (SK). Konkrétní možnosti dopravy se automaticky zobrazí ve vašem košíku na základě množství vybraných produktů a předpokládané velikosti balíku.

 

CENÍK DOPRAVY PO ČESKÉ REPUBLICE

Objednávky do 3500 Kč Objednávky nad 3500 Kč
PPL, DPD 99 Kč zdarma
PPL Parcelshop 99 Kč zdarma
Zásilkovna 85 Kč zdarma

 

CENÍK DOPRAVY NA SLOVENSKO

Objednávky do 150 EUR Objednávky nad 150 EUR
DPD, DHL 6 EUR zdarma
PPL Parcelshop 6 EUR zdarma
Packeta 4 EUR zdarma

 

Objednávka je většinou doručena druhý pracovní den po odeslání (D+1). Při zaslaní na Slovensko trvá doručení zpravidla 2 pracovní dny (D+2). Seznam výdejních míst PPL Parcelshop, kde si můžete vaši zásilku vyzvednout, můžete nalézt zde.
Seznam výdejních míst  Zásilkovny (ČR) a Packety (SK), kde si můžete vaši zásilku vyzvednout, můžete nalézt zde.

 
MNOŽSTEVNÍ SLEVA  
Vážíme se každého zákazníka a proto bychom vás rádi odměnili, pokud se rozhodnete objednat větší množství produktů najednou. Každý zákazník má tak možnost využít objemovou slevu na nákup, která je započítána od objednávek nad 6000 Kč / 250 EUR vč. DPH. Pokud tedy nakoupíte nad tuto částku, získáte automaticky slevu 10% na celý nákup.

 

MOŽNOSTI PLATBY

Nabízíme několik možností, jak u nás za objednávku zaplatit:

1) Bankovní převod

   

Platbu za objednávku provedete klasickým bankovním převodem, jakmile vám zašleme potvrzení objednávky s platebními údaji. Zboží expedujeme po připsání částky na náš účet.
Platby v CZK i EUR přijímáme na bankovní účet u Raiffeisenbank, č. ú. 2176672002/5500.

2) Platební brána Shoptet Pay (platební karta, rychlý bankovní převod)

  

Platební brána Shoptet Pay umožňuje klasickou online platbu kartami VISA a MasterCard. Dále je možné využít online platbu přes bankovní tlačítka velké řady bank.

3) Platba na dobírku

        

Při tomto způsobu platby neplatíte zásilku při zadávání objednávky, ale přímo kurýrovi u vašich dveří nebo na zvoleném výdejním místě. Platba na dobírku je možná hotově, popřípadě platební kartou. Dobírka je možná pouze pro doručení po České republice.